Kraunama..

Kiekvieno projekto pradžia. Tai vizualinė kliento poreikių realizacija, procesas, kurio metu kiekviena detalė atranda savo vietą brėžiniuose. Tai interjero dizainerio rekomendacijos ir patarimai, medžiagų parinkimas, šiuolaikinių tendencijų, estetikos ir ergonomikos dėsnių analizė.

Brėžiniai

Kuriamo interjero žemėlapis, kuriame tiksliai nurodytos kiekvieno baldo koordinatės, jų matmenys, medžiagos bei jų ypatybės.

Gamyba

Brėžiniuose apipavidalintų idėjų realizacija, jų perkėlimas į erdvę. Gamybos proceso metu pasirūpinama, kad kiekviena detalė būtų reikiamoje vietoje, o konstrukcijos – tvirtos ir ilgaamžės.

Montavimas

Finalinis projekto etapas, kurio geriau už tuos, su kuriais jis užaugo, neįveiks niekas kitas.

Medžiagos

Mums paklūsta visos medžiagos. Metalas, stiklas, medis ar net akmuo mūsų rankose virsta išskirtinio Jūsų interjero dalimi. Galime išgauti originalias jų formas ir spalvas, galime jas apdirbti taip, kad pateisintų kiekvieno kliento lūkesčius.

3D frezavimas

3D atliekamas frezavimas NCS staklėmis. Tai technologija, suteikianti galimybę įgyvendinti pačias sudėtingiausias idėjas.

Buitinė technika

Dar didesnis patogumas Jums. Atsižvelgsime net į menkiausius Jūsų poreikius, rasime geriausią kokybės ir kainos santykį, pasirūpinsime technikos montavimu ir kartu su baldais pristatysime ją tiesiai į Jūsų namus.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS ?

Mūsų komanda

tai patirtis ir kitoks, platesnis žvilgsnis į Jūsų namų ar įmonės interjerą. Tai neblėstančios idėjos, bendradarbiavimas ir išskirtinis dėmesys kiekvienam projektui.

Mūsų darbas

nesibaigiantis kūrybos procesas. Tai kasdienės paieškos ir netikėti atradimai, suteikiantys galimybę maloniai nustebinti kiekvieną, tiek privatų, tiek verslo klientą.

Mūsų tikslas

maksimalus patogumas Jūsų erdvėse. Tik nestandartiniai sprendimai suteikia galimybę atskleisti jų išskirtinumą.